اوزون‌درمانی ، کلاهبرداری هست

اوزون‌درمانی ،کلاهبرداری هست

به دلیل کمبود اطلاعات مردم و عدم نظارت دستگاه های مسئول در سطح کشور و مخصوصا مراکز استانها و پایتخت مراکزی دست به انتشار ادعاهایی می کنند که حقیقت ندارد و هیچ هدفی جز خالی کردن جیب مردم ندارد.

در اصل با توجه به اطلاع از نیازهای جاری مردم درمانهای غیرموثر و نامطمئن را جایگزین درمان اصلی می نمایند. برای مثال #اوزون_درمانی

اوزون درمانی در این روش درمانی برای بهبودی و درمانی بعضی از بیماری‌ها گاز یا مایع یا محلول اوزون دار را از طریق خوراکی، تزریقی، پوستی وارد بدن بیمار می‌کنند. با این وجود تعدادی از موسسات علمی معتبر این روش را مؤثر نمی‌دانند و به صورتی که انجمن سرطان آمریکا اعلام کرده‌است که شواهدی بر استفاده از ازون برای درمان بیماری‌ها نیافته‌است. از سال 1991، FDA چندین نفر از پزشکان را که از ازن در کلینیک های پزشکی برای درمان استفاده کرده بودند تحت پیگرد قانونی قرار داد ولی در ایران کلینیک های متعددی با تزریق اوزون به بدن مردم مدعی کاهش درد و مداوای بیماران هستند. پزشکانی که از ازون استفاده میکنند این کار به‌منظور کاهش درد، التهاب، ترمیم تاندون، مفصل یا دیسک‌های بین مهره‌ای به کار می‌برند. به گفته رئیس سازمان نظام پزشکی تهران، اثربخشی این روش از درمان برای دیسک کمر و گردن تأیید نشده‌است.

  • وارد کردن جریان گاز ازون به کولون از راه مقعد یا واژن است معمولاً ازون درمانی به روش تزریق مقعدی یا واژنی به مدت ۳۰ ثانیه، یک تا سه بار در روز در هفتهٔ اول انجام می‌شود، از راه لولهٔ بسیار باریکی که وارد حفرهٔ مورد نظر می‌شود، بیش از نیم لیتر ازون خالص به صورت مرطوب وارد می‌گردد این گاز سپس از دیوارهای [روده] جذب جریان خواهد شد. این فرایند بدون درد بوده و موجب تقویت نیروی حیاتی و احساس نشاط و سرزندگی می‌گردد که ناشی از اکسیژنه شدن و تغذیه خون است به خاطر همین سرزندگی اکثرا احساس می کنند که معالجه شده اند.
  • اوزون‌درمانی ، کلاهبرداری هست
/ 0 نظر / 109 بازدید